Reklāma

Mūsu portālu ik dienu apmeklē aptuveni 3000 unikālie lietotāji, kuri meklē naktsmītnes Latvijā, tāpēc portāla auditorija ir lietotāji, kuri vēlas atpūties kādā no Latvijas pieejamajām naktsmītnēm. Papildus auditorija ir mūsu katalogā esošās naktsmītnes - to īpašnieki vai pilnvarotie pārstāvji, kas administrē savas pakļautībā esošās naktsmītnes.

Šobrīd piedāvājam šādus reklāmas veidus:

  • Reklāma pirmajā atvērumā "popup" veidā mājas lapas apmeklētājiem. Reklāma parādās (izlec) tiklīdz lietotājs atver mūsu portālu. Reklāmas logs tiek attēlots tikai vienu reizi un lietotājam ir iespējams to aizvērt, ja tas nešķiet saistošs. Reklāmā ir iespējams attēlot banneri pilna lietotāja pārlūka atvēruma izmērā (noņemot nost ~20px malu atstarpi un reklāmas aizvēršanas pogas izmēru). Reklāmas cena 150eur/mēnesī.
  • Reklāmas e-pasta izsūtīšana mūsu katalogā esošajām naktsmītnēm. Jūs sagatovojiet e-pastu un mēs to izsūtām visām mūsu katalogā esošajām naktsmītnēm. E-pasta adreses netiek nodotas reklamas devējam, bet par izsūtīšanu atbild un veic portāla administrācija. Cena - 100eur par e-pastu. Reklāmas e-pasta limits: 5000 simboli un 1 multimediju (JPG vai PNG) fails.
  • Reklāma sākumlapas slīdrādnē. Šī reklāmapieejama tikai katalogā esošajām slīdrādnēm un tajā ir iespējams slīdrādnē pievienot savu objektu ar reklāmu un mūsu portālā esošā objekta profilu. Cena par pirmo vietu slīdrādnē 50eur/mēnesī, otro vietu 45eur/mēnesī, par trešo vietu 40eur/mēnesī.

Minimālais reklāmas termiņš ir 1 mēnesis jeb 30 kalendārās dienas.

Ja vēlaties izmantot kādu no mūsu piedāvātajām reklāmas iespējam, sazinieties ar mūsu portāla administrāciju.