Par mums

Viesumajas.lv ir lielākais viesu māju un naktsmītņu portāls Latvijā. Portāls piedāvā katalogu ar Latvijas teritorijā pieejamajām naktmītnēm - sākot no maza un ne tik zināma meža namiņa Latgalē, lai baudītu divvientulību, līdz lielai atpūtas bāzei, lai sarīkotu sava lielā uzņēmuma sporta spēles. Katalogā informāciju izvieto un uztur naktsmītņu īpašnieki vai to pilnvarotās personas, tāpēc dati un kontaktinformācija ir precīza un atbilstoša.

Katalogā ir pieejams ērts naktmīņu meklētājs, kurā saliekot attiecīgos parametrus Jums būs iespēja atlasīt savām vēlmēm visatbilstošāko naktsmītni un atpūtas vietu. Jaunām naktsmītnēm ir iespējams pievienoties izmantojot profila reģistrēšanās formu, tāpēc varbūt ir kāda naktsmītne, kas nav mūsu katalogā un vēlas pievienoties?

Ja Jūs pamanījāt kādu kļūdu vai vēlaties kaut ko ieteikt portāla veiksmīgākai darbībai, zemāk ir pieejama kontaktēšanās forma un mūsu rekvizīti ērtākai saziņai. Šī kontaktinformācija domāta tikai ar portāla darbību saistītas informācijas nodošanai nevis surogātpastam.

Rakstīt ziņu

Rekvizīti

Tere SIA

Robežu iela 8-6, Cēsis, LV-4101

Reģ. nr.: 50103157231

Tel. nr.: +37127767242