viesumajas.lv draugiem viesumajas.lv twitter viesumajas.lv youtube

Portāla Viesumajas.lv jaunā versija 03.02.2011

Portāla Viesumajas.lv jaunā versija
Beidzot ir publiski pieejama sen gaidītā Viesumajas.lv jaunā versija. Skaists un moderns dizains, daudz jaunas iespējas gan apmeklētājiem gan pašiem viesu namu un atpūtas vietu īpašniekiem.
2011. gada 5. februārī portāls Viesumajas.lv publicē savu jauno portāla versiju. Kopš portāla pastāvēšanas sākuma nekādas lielas izmaiņas portāla funkcionalitātē un izskatā netika piedzīvotas, kaut arī izstrādes stadijā tas viss jau bija sen.

Ar jauno portālu daudz plašākas iespējas ir gan portāla apmeklētājiem, gan arī profilu īpašniekiem - viesu namiem un naktsmītnēm.
Kā galveno portāla trumpi varam piedāvāt ērto un daudzfunkcionālo meklētāju, kurā iespējams atlasīt un sameklēt sev vispiemērotāko viesu namu un naktsmītni līdz pēdējai niansei.

Kā galvenais trumpis profilu īpašniekiem ir iespēja pašiem rediģēt visu informāciju par savu naktsmītni, kas nebija iespējams iepriekšējā portāla versijā.
Arī pati informācijas publicēšana ir pielāgota līdz pēdējai niansei, lai tā būtu maksimāli ērta un viegla.

Kopumā ir veikta 100% portāla rekonstrukcija un no iepriekšējās versijas ir palicis nemainīgs tikai viesu māju saraksts :)

Jaunumi

03.12.2013

Kalnu slēpošanas trases Latvijā

Kalnu slēpošanas trases Latvijā
Pamazām tuvojas ziema un tas nozīmē, ka mēs arvien vairāk domājam par kalnu slēpošanas priekiem, bet kur meklēt informāciju par slēpošanas trasēm Latvijā?

01.03.2012

Ziemas auto trase "Turbas"

Ziemas auto trase "Turbas"
Tikai 40 km no Rīgas, atpūtas kompleksā "Turbas" ir atklāta ziemas auto trase!

01.09.2011

Kazdangas parka svētki 2011

Jau šajā nedēļas nogalē, 3.septembrī Kazdangas parkā svinēs svētkus! Kazdangu pieskandinās bērnu dzidrie smiekli, jo tieši par viņiem ir padomāts visvairāk, notiks dažādas radošās...

19.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 4. izdevums

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevumsTūrisma informācijas centra veidotās e-lapas 4. numuru. Katrs lasītājs atradīs sev ko noderīgu! Izdevums pdf formātā pieejams šeit . ...

11.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevums

Šajā numurā lasiet: "Iepazīsti savējos 2011 noslēdzies", "Parkulturu.lv tagad arī video galerijas", "4.augustā notika oficiālā ĶNKA Kultūras informācijas centra atklāšana", "17.augustā Čikāgas...
viesu nams | lauku māja | brīvdienu māja | atpūtas komplekss | pirts | viesnīca, hostelis | pils, muiža