viesumajas.lv draugiem viesumajas.lv twitter viesumajas.lv youtube

Inčukalna strops - apmeklētāja tests 01.01.2011

Inčukalna strops - apmeklētāja tests
Aukstā šīs ziemas piektdienas vakarā Viesumajas.lv bija iespēja novērtēt daudzu rīdzinieku iecienītu viesu namu "Inčukalna Strops".
"Inčukalna Strops" atrodas pašā Inčukalna sirdī tāpēc nav jāmaldās pa lauku vai meža ceļiem. Atliek tikai no Rīgas doties pa Vidzemes šoseju Siguldas virzienā un Sēnītes viaduktā griezties pa kreisi uz Inčukalnu, kur attiecīgi nobraucot vēl aptuveni 5km Jūs nonāksiet Inčukalnā. Vienīgā problēma varētu būt šeit paša viesu nama atrašana, jo norādes nav nekādas.

Ierodamies kad jau tumšs, viss izgaismots un sakopts. Pirmais iespaids labs, vienīgi varēja būt vairāk kaisīta ietve, jo tā ir samērā slidena. Dodamies iekšā - viss sakopts, galds uzklāts, gultas saklātas, vienā vārdā sakot - nav slikti.

Iekš Viesumajas.lv pie Inčukalna Stropa profila viesu grāmatā figurē ieraksti, ka ēdiena daudzums neapmierinājis. Mums domas gluži pretējas, ēdiens gards un pietiekošā daudzumā. 30 cilvēki visu vakaru ēda un nepietrūka ne mirkli, pat palika pāri.

Pēc kārtīgas pamielošanās dodamies pirts virzienā. Problēma - pirts pasūtīta uz laiku, kas ir pēc stundas. Ko lai dara? Problēmu atrisina viesu nama saimnieki, kas ir ļoti atsaucīgi un pretimnākoši un gatavi sakurināt pirti priekš mums kad viens mums vajadzīgs. Mums būtu vajadzīgs tagad un saimnieki to bez problēmām arī izdara. Saimnieku atsaucība parādās visa vakara gaitā, jo ja kaut kas ir nepieciešams, tad viņi to laipni sagādā bez jebkādām iebildēm.

Ieejam pirtī un pēc pirts mūs sagaida džakuzi jeb kā tautā saka burbuļvanna. Patīkami, it īpaši lielā cieņu ir mūsu kompānijas daiļā dzimuma pārstāvēm, bet arī stiprais dzimums nesmādē un relaksējas. Paēduši, izballējušies un izpērušies pirtī dodamies pie miera. Gultas skaisti uzklātas, istabiņas kārtīgas. Pieejamas gan divvietīgas istabas, gan 2 istabas ar matračiem. Gultas mīkstas un pat gulēšana uz matračiem sagādā baudu, jo segas ir ļoti mīkstas un siltas. Nakts paiet guļot saldā miegā.

Rīts mūs sagaida ar uzklātām brokastīm. Galds atkal plaši klāts un ēdiens garšīgs. Izgulējušies un paēduši dodamies mājas virzienā. Atpūta bijusi lieliska un ir vēlme vēl šeit atgriezties.


Rezumējums par viesu namu

Ēdināšana - kā jau minējām galdi plaši klāti un ēdiens garšīgs. Pluss ir tas, ka ēdiens ir daudzveidīgs un arī veģetāriešiem nebija nekādu problēmu un jācieš bads.

Gultasvietas - atradīsies vieta gan pāriem divvietīgajos numuros, gan arī jauniešiem uz matračiem.

Pirts - ideāla temperatūra un samērā plaša, uz kādiem 8 cilvēkiem.

Telpas - 2 tualetes augšstāvā un 2 dušas, pa vienai pirmajā un otrajā stāvā.


Plusi
  • ēdināšana
  • gultasvietas
  • pirts
  • liels ēdamgalds (uz 30 cilv.)
  • džakuzi
  • balkons otrajā stāvā
  • plašs lievenis smēķētājiem
Mīnusi

  • nav daudz vietas dejām
  • kāpnēm nākot no otrā stāva nav kur pieturēties, bērniem it īpaši nedroši

Kopumā viesu nams ir labs un Viesumajas.lv vērtējums 4.5 no 5.

Jaunumi

03.12.2013

Kalnu slēpošanas trases Latvijā

Kalnu slēpošanas trases Latvijā
Pamazām tuvojas ziema un tas nozīmē, ka mēs arvien vairāk domājam par kalnu slēpošanas priekiem, bet kur meklēt informāciju par slēpošanas trasēm Latvijā?

01.03.2012

Ziemas auto trase "Turbas"

Ziemas auto trase "Turbas"
Tikai 40 km no Rīgas, atpūtas kompleksā "Turbas" ir atklāta ziemas auto trase!

01.09.2011

Kazdangas parka svētki 2011

Jau šajā nedēļas nogalē, 3.septembrī Kazdangas parkā svinēs svētkus! Kazdangu pieskandinās bērnu dzidrie smiekli, jo tieši par viņiem ir padomāts visvairāk, notiks dažādas radošās...

19.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 4. izdevums

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevumsTūrisma informācijas centra veidotās e-lapas 4. numuru. Katrs lasītājs atradīs sev ko noderīgu! Izdevums pdf formātā pieejams šeit . ...

11.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevums

Šajā numurā lasiet: "Iepazīsti savējos 2011 noslēdzies", "Parkulturu.lv tagad arī video galerijas", "4.augustā notika oficiālā ĶNKA Kultūras informācijas centra atklāšana", "17.augustā Čikāgas...
viesu nams | lauku māja | brīvdienu māja | atpūtas komplekss | pirts | viesnīca, hostelis | pils, muiža