viesumajas.lv draugiem viesumajas.lv twitter viesumajas.lv youtube

Balttour 2011 apskats 13.02.2011

Balttour 2011 apskats
No š. g. 11.-13. februārim Ķīpsalas izstāžu hallē notika starptautiskā tūrisma izstāde Balttour2011 ar kuru pēc pašu rīkotājiem vārdiem tiek atklāta Latvijas tūrisma sezona.
Izstādē daudz un dažādi tika prezentēti gan ceļojumi tepat pa Latviju un Baltiju, gan arī pa pasauli. Attiecīgi Latvijas un ārpus Latvijas tūrisms tika nodalīts divās dažādās zālēs. Mēs plašāk apskatīsim mums tuvāko un konkrētāko - Latvijas jeb vietējā tūrisma zāli.

Pati atvēlētā teritorija bija liela, jo atsevišķa zāle speciāli Latvijas tūrismam ir tiešām kaut kas ievērības cienīgs, bet jo vairāk vietas, jo vairāk to vajag piepieldīt un tāpēc šoreiz tas ir gan plus, gan arī mīnuss. Mīnuss tādā ziņā, ka brīvā vieta tika piepildīta ar tirgotājiem pārvēšot to par zaļo tirdziņu nevis tūrisma izstādi. Zaļie tirdziņi ir attiecīgi tam domātajās vietā, mūsuprāt tam noteikti nav īstā vieta Latvijas tūrisma izstādē, lai arī cik labi un noderīgi tie būtu.

Šogad tikai retais stends varēja izcelties ar oriģinalitāti un izpildījumu, jo lielākā daļa no stendiem tikai eksistēja - to konsultanti sēdēja aiz bukletu galda. Reti kuram bija interaktīvs un interesi rosošs stends, lai pie tā uzkavētos ilgāk nevis tikai paietu garām. Izstādē ir vairāk kā 100 stendu un tāpēc it īpaši, sava stenda interesantumam noteiktu vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, lai tas izceltos un šķistu interesants starp pārējiem.

Izdot sākot no 400Ls par stendu un reāli neko apmeklētājiem neparādot, vai tam ir jēga?

Jaunumi

03.12.2013

Kalnu slēpošanas trases Latvijā

Kalnu slēpošanas trases Latvijā
Pamazām tuvojas ziema un tas nozīmē, ka mēs arvien vairāk domājam par kalnu slēpošanas priekiem, bet kur meklēt informāciju par slēpošanas trasēm Latvijā?

01.03.2012

Ziemas auto trase "Turbas"

Ziemas auto trase "Turbas"
Tikai 40 km no Rīgas, atpūtas kompleksā "Turbas" ir atklāta ziemas auto trase!

01.09.2011

Kazdangas parka svētki 2011

Jau šajā nedēļas nogalē, 3.septembrī Kazdangas parkā svinēs svētkus! Kazdangu pieskandinās bērnu dzidrie smiekli, jo tieši par viņiem ir padomāts visvairāk, notiks dažādas radošās...

19.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 4. izdevums

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevumsTūrisma informācijas centra veidotās e-lapas 4. numuru. Katrs lasītājs atradīs sev ko noderīgu! Izdevums pdf formātā pieejams šeit . ...

11.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevums

Šajā numurā lasiet: "Iepazīsti savējos 2011 noslēdzies", "Parkulturu.lv tagad arī video galerijas", "4.augustā notika oficiālā ĶNKA Kultūras informācijas centra atklāšana", "17.augustā Čikāgas...
viesu nams | lauku māja | brīvdienu māja | atpūtas komplekss | pirts | viesnīca, hostelis | pils, muiža